Manes Klima Kalitesi

“MANES KLİMA KALİTESİ”


Konusunda uzman, yenilikçi ve hırslı bir ekip tarafından iddialı hedefler ile kurulmuş olan MANES gerek faaliyete başladıktan sonra çok kısa zaman içerisinde elde ettiği yüksek kalite ve verimlilik sonuçlarıyla gerekse izlediği yol ile ciddi bir fark yaratmış, hizmet sektörünün iyileri arasına girmeyi başarmıştır. MANES başarısı ise müşterileri, tedarikçileri ve hatta rakipleri içerisinde rol model olarak kabul görmektedir. Elde edilen başarı ve yarattığı fark müşterilerin dikkatini çekmiş, MANES kalitesi ile hizmetlerini en üst seviyeye getirmeyi arzu etmektedir. MANES artan talepleri karşılamak üzere halihazırda yurt içinde veya yurt dışında bir çok noktada yeni hizmetler üzerinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Yurt içi veya yurt dışındaki müşterilerimizden yeni hizmet talepleri karşılanabilecek ölçekte faaliyet gösteren yeni müşteriler ile yakın gelecekte çalışılması planlanmaktadır.

Müşterilerimizden gelen geri bildirimler, müşteri ve üçüncü taraf bağımsız kuruluşların izlemleri MANES’in yüksek kalitesini açıkça ortaya koymaktadır.

MANES kurulduğu ilk günden itibaren hem yönetim sistemleri hem de kullandığı teknikler ile uluslararası standartlar ve kabul görmüş hizmet alanlarındaki uygulamalara uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Proje uygulamaları, ürün gamları ve teknik hizmetler için müşteri ve yasal şartların üzerinde zorlayıcı kalite kriterlerini kendi isteği ile benimsemiş ve teknik hizmetlerini bu kriterleri sağlayacak şekilde oluşturmuştur. Bir taraftan müşterilerimize üstün kalitede hizmet sağlarken aynı zamanda en değerli varlığımız olan çalışanlarımızı korumak, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çevreyi ve doğayı korumak, enerji kaynaklarını verimli kullanmak ve tüm sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz. MANES sahip olduğu aşağıdaki belgeler ile bu konulardaki güçlü taahhütlerini göstermektedir.

TS 12850 Hizmet Yeterlilik Belgesi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi


MANES’in elde ettiği yüksek kalite ve performans sonuçlarını sağlayan en önemli hususlar ve ilkeler şunlardır:

Güçlü ve vizyon sahibi liderlik (üst yönetimin yönlendirici ve destekleyici politikaları)
Zorlayıcı hedefler belirleme ve bunun için azimle çalışma
Verilere dayalı gerçekçi yaklaşım ile karar verme ve sürekli iyileştirme
İleri teknolojileri takip etme, etkin olarak kullanma ve geliştirme
Tedarikçi, müşteri ve tüm paydaşlar ile karşılıklı faydaya dayalı iyi ilişkiler kurma
Çalışanlarını en değerli varlık olarak görme
Herkesin katılımını sağlayarak takım ruhu ile çalışma

Manes
Sohbeti Başlatın.
Bize Anında Ulaşın.
Manes WhatsApp İletişim Hattı
Merhaba, Manes Klima olarak sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?